45 відгуків
Дитячий магазин "ПІНОККІО"
+380 (50) 469-48-55

Конструктори STEM – іграшки нового покоління за розумною ціною

Конструктори STEM – іграшки нового покоління за розумною ціною
Якщо ви стежите за останніми трендами у світі дитячих іграшок, то, напевно, помітили, що декілька років тому виробники товарів для дітей стали використовувати абревіатуру STEM. Що таке STEM-конструктор, кому він потрібен, і як його вибрати? Розповідаємо.
Розвиваючі конструктори для дітей: поняття та призначення
STEM – це скорочений варіант або абревіатура з чотирьох важливих слів: наука (Science), технології (Technology), інжиніринг (Engineering) і математика (Math). Саме за цими дисциплінами, на думку освітніх експертів, – майбутнє, а тому починати їх вивчення варто вже з найменших років.
Це не означає, що вам потрібно терміново вчити дитину в 1 рік кодувати або вручати шестирічці підручник вищої математики на самостійне вивчення. Щоб сформувати й розвинути в малих необхідні навички і вміння використовуються спеціальні розвиваючі дерев'яна яні конструктори для дітей.
Такі сучасні конструктори можуть бути абсолютно різними: від роботів, що розмовляють, до дерев'яна дерев'яних конструкторів. STEM-іграшки створені, щоб пробуджувати у дітей цікавість, інтерес до навколишнього світу, давати їм уявлення про інжиніринг та технології, стимулювати гнучке мислення, вміння знаходити вирішення найрізноманітніших завдань. Наприклад, купити конструктор Динозавр варто, щоб познайомити маля з істотами, що жили раніше на нашій планеті, привернути увагу до збереження екології, тощо
У процесі гри діти навчаться проводити реальні досліди, побачать, як працюють альтернативні джерела енергії, є ятають деякі терміни й найголовніше – отримають задоволення. Адже ті, що складено власними руками, захоплює й надихає на подальші «конструкторські» дослідження.
STEM-конструктор: пропозиції магазину «Піноккіо»
Розвиваючі конструктори для дітей в готовому вигляді – це:
роботи, які танцюють, перекидаються, повторюють голосі, грають у футбол і навіть говорять;
макета потім дослідів, завдяки яким можна розібратися з прискоренням, імпульсом, інерцією й поняттям збереження енергії;
автомобілі та тварини, що рухаються завдяки енергії сонця;
нескладні мікросхеми, елементами яких можна керувати (звук, світло);
гідравлічні роботи-маніпулятори;
шолом для знайомства з віртуальною реальністю.
Окрема цікава тема підліткам від 12 років – серія електронних конструкторів на основі Arduino. Ще краще – почати програмувати і задуматися про кар'єр єру у сфері ІТ-технологій. В описі кожного набору вказано наближений вік, з якого дитина зможе скласти іграшку або пристрій самостійно.
Конструктори та іграшки STEM, що мають попит серед покупців
Для сучасних дітей існує величезна кількість розвиваючих іграшок STEM від різноманітних брендів. Ми відмітимо ті, які мають попит серед споживачів найбільше, так бі мовити наш власний рейтинг:
роботанк – робот-конструктор на сонячних батареях, що дозволить дітям зібрати на вибір робота, танк чи скорпіона, енергійній та рухливий;
електронний конструктор «Омка» - набір маленьких компонентів (електроніки) дозволить зібрати справжні пристрої, допоможе зрозуміти роботу мікросхем, датчіків, плат, кнопок;
аеропорт – недорогий набір, який може трансформуватися з допомогою маленьких вмілих рук аж у 6 пристроїв: вітряк, 2 різних типи літаків, човен, автомобіль, щеня;
буронозавр – ще один вельми цікавий конструктор на сонячних батареях для хлопчиків, адже дозволить їм скласти бурильну машину, динозавра чи потворну комаху на 6 лапах.
У каталозі представлена продукція від різних виробників, що пропонують цікаву продукцію високої якості за прийнятною ціною. Наприклад, компанія Gigo пропонує дітям величезний вибір іграшок, серед яких конструктор машина, літак, гелікоптер, космічна машина, катер, різноманітні набори для наукових експериментів, що допомагають вивчати електромагнетизм, сонячну енергію, інше.
Такі іграшки дозволяють поєднувати з ігровими діями наукові знання у повітряних силах, електриці, динаміці та механіці. Всі курси засновані на наукових теоріях та охоплюють цікаві й актуальні теми. Діти одночасно з вивченням науки експериментуватимуть над створенням нових авторських моделей електричних схем, механізмів, простих і більш складних машини, пристроїв з пневматики, електромагнетизму.
Де вигідно й надійно купити електронний конструктор за доступною ціною?
У всіх представлених нами конструкторах є докладні інструкції, вказано вік, коли дитина зможе власноруч розібратися з його складовими. Це означає, що ви можете купити електронний конструктор для сина чи доньки й не допомагати їм, вони й самі розберуться. А можете й разом взятися до справи, пояснити незрозумілі моменти, насолодитися тим, як ваша дитина вправно й цікаво опановує науку. Ігри STEM не просто навчають дітей – вони розвивають навички широко мислити, складати логічні ланцюжки, слідувати інструкціям і експериментувати.
Вигідно й надійно придбати сучасні трендові конструктори STEM можна в інтернет-магазині «Піноккіо» за попередньою оплатою або післяплатою («Нова пошта»). У нас на кожен електронний конструктор ціна представлена нижча, ніж у конкурентів, адже ми прагнемо зробити ці цікаві й корисні ігри доступними для всіх. Спосіб оплати вибирайте самі – готівковий чи безготівковий. По Києву приймаємо замовлення на кур'єр єрське доставлення за вказаною адресою, по Україні – транспортними компаніями.
Відкрийте дітям пізнавальний світ науки!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner